Svatebí Dorty, Svatební fotograf a další

Ostatní Služby

Nabízíme Vám služby od ozdobení auta až po zajištění kompletního svatebního servisu. Všechny služby nabízíme z vlastních zkušeností a jelikož víme o jaké produkty se jedná můžeme zaručit jejich kvalitu. Tyto služby nabízíme bez jakékoli provize či navýšení ceny. Pokud tedy máte zájem o některé tyto služby neváhejte nás kontaktovat s radosí Vám poradíme.

Sluzby

Ozdobení Aut

Nabízíme k Vaší objednávce svatebního auta jednoduché ozdobení bílou stužkou ve tvaru V přes přední kapotu zdarma. Dále samozřejmě není problémem ozdobit automobil kyticí či mašlemi dle Vašeho přání.

Svatebí Dorty

Nabízíme zakázkovou výrobu svatebních dortů všech velikostí i tvarů. Dort je vyroben dle přání snoubenců s ohledem na barvy slavnostní tabule. Každý z takto vyrobených dortů je originál. Zde si můžete prohlédnout některé z nich.

Svatebí Fotograf

Svatební fotografie jsou nedílnou součástí Vašeho rodinného alba, proto je důležité vybrat si šikovného profesionála. Spolupracujeme s několika doopravdy prověřenými fotografy jejichš práce jsou samozřejmě k nahlédnutí.

Svatebí Agent

Pokud potřebujete poradit s organizací Vaší svatby nebo ji celou zorganizovat zeptejte se nás. Spolupracujeme s řadou svatebních organizátorů a známe velké množství doopravdy romantických míst po celé republice.